top of page

Hakkımızda

IFE COFFEE

“Tek bir sözcükle bazen onlarca şey anlatabilirsiniz. Eğer o sözcük hayatınızın ve hayallerinizin merkezindeyse sizi dahi anlatmaya yetecektir.“
Kahve bizim için tam da öyle. Birçoğu için aroma, tatlar ve lezzetten ibaretken bizim için bir ömür demek kahve. Gidilen yollar, asılan zorluklar, günler süren çalışmalar, aylarca beklenen hasatlar, en iyisine kavuşmanın verdiği mutluluk ve tüm bunlarla dolu bir hayat.
Böyle bir aşk ile çıkılan yolda kahve severleri en iyisiyle buluşturmak adına nitelikli kahve çekirdeklerinin izini sürüyor, buluyor ve dünyanın en hassas yöntemleri ile sahip olduğu zengin aromaları saklı tutacak şekilde kavuruyor ve ulaşılabilir kılıyoruz.
Bu aşamaların tamamından sonra biz kahveye artık IFE COFFEE diyoruz. Çünkü en iyisini yorumladığınızda ona artık yeni bir isim vermelisiniz.

Nasıl?

IFE COFFEE uzun ve detaylı bir ön çalışmanın ardından sürdürülebilir kaynaklara ulaşıyor; tadı, kalitesi ve doğallığından emin olduğu dünyanın en nitelikli yeşil kahve çekirdeklerini özenle seçiyor.
Seçtiği bu kahve çekirdeklerini, yine dünyanın en özellikli ve hassasiyet gerektiren teknikleri ile kavuruyor, paketliyor ve sunuyor.
Çözüm ortağı olduğu işletmelerin karakterlerini yansıtacak alternatif paket tasarımları ile iş birlikleri için yeni pazarlar yaratıyor, toptan ya da perakende seçenekler sunuyor. Böylece işletmelere kendi kahvelerini satabilme imkanı tanıyor.
IFE COFFEE, showroomunda barista ve kahve eğitimleri ile de işletmeler için hizmet öncesi ve hizmet içi eğitim imkanları tanıyor ve bilinçli işletmeciler yaratıyor. Çekirdekten farklı ölçeklerde çekilmiş kahvelere, alternatif demleme yöntemlerinden seçkin reçetelere, süreç yönetiminden satış stratejilerine kadar bir çok konu baz alınarak sürdürülen eğitimlerde çözüm odaklı paylaşımlarda bulunuyor.

kapak2.png

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

IFE COFFEE, seçkin kahve çekirdekleri ile yeni nesil demleme yöntemlerini kullanılarak hazırlanmış kahvelerinizi yudumlarken size özel kurumsal çözümler sunuyor.

Yatırım yapmak istediğiniz cafe, restoran, otel gibi isletmeleri projelendiriyor; endüstriyel mutfak ve set üstü ekipmanları için alternatif seçenekler sunuyor; menü ve reçete konusunda danışmanlık veriyor; sistem, ekipman ve personel eğitimleri ile planlanan ya da var olan isletmenize deger katıyor.Üstelik eğitimlerin kalıcı olabilmesi ve sistemin simule edilebilmesi için çalışır endüstriyel ekipman ve kahve makinelerinin tecrübe edilmesi için olanak tanıyor.

bottom of page